ROMANYA LOJİSTİK

 

ROMANYA ROMANYA
Günler ihracat İthalat
Pazartesi    
Salı    
Çarşamba X X
Perşembe    
Cuma X X
Cumartesi X  
Pazar    

Komple Tır Çıkışlarımız Hergün Mevcuttur.
TRANSİT SÜRE : 2 – 3 GÜN

 

Romanya ile ticari ilişkilerin oldukça iyi olması pazar açısından iki tarafın da aktif olduğu anlamına geliyor. Pazarlama söz konusu olduğunda ise ürünlerin sağlıklı ve güvenli şekilde taşınması da önem teşkil ediyor. Yurtiçi lojistik söz konusu olduğunda başarılı olan pek çok firma var çünkü yurtiçi sistemlerini denetlemek çok kolay bir durumdur. Ama iş yurtdışı olduğunda biraz daha dikkat ve özveri gerekiyor. Romanya lojistik söz konusu olduğunda firmadan yeterli özveriyi alabiliyorsunuz. Sistem içerisinde çalışan kişilerin iş ile ilgili eğitim alıyor olmaları ve anlık durumlarda aktif çözümler üretebiliyor olmaları en önemli durumlardandır. Taşıma sistemlerine bakıldığında en çok demiryolu taşımacılığının kullanıldığı görülüyor. Bunun nedeni ise en hesaplı taşıma yöntemini sunuyor olmasıdır. Üstelik miktarının da fazla olmasına etkili oluyor. Havayolu taşımacılığı ise en çok maliyet gerektiren taşımadır ama acil teslimatlar için bu yöntem seçilebilir.

Çıkış ve varış noktaları bir lojistik için çok önemlidir. Bu iki nokta arasındaki en kısa yol, en iyi yöntem denetlenmeli ve projelendirilmelidir. Taşınacak ürünün türü de çok önemlidir. Çabuk bozulabilecek bir ürün söz konusu oluyorsa uygun şartların sağlanması gerekecektir. Romanya lojistik içerisinde ithalat ve ihracat ürünlerini görmek mümkün oluyor. Tabi ki her bir ürün çeşidi için ayrı taşıma kapasitesi ve şartları bulunuyor. Güven alabilmek adına sigorta da firmaları destekliyor.

Müşteri ihtiyacının artması lojistik firmalarının gelişmesinde büyük bir role sahiptir. Romanya lojistik gibi daha pek çok dünya ülkesi içerisine aktarım sağlayabiliyor. Hem hızlı hem de uygun fiyatlara sunulan hizmetler sayesinde firmalar da büyük bir kar elde edebiliyor. Özellikle acil teslimatlarda da başarı sağlanması pazarlama ve ticaret sektörlerinin gelişmesinde büyük önem taşıyor.