Hakkımızda

2014 yılında İstanbul’da kurulan firmamız KUZEYTRANS LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. genç, dinamik, yeniliklere açık personeli ile hızla gelişmekte olan teknolojiye öncülük etmek konusunda hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerinde hizmet veren firmamız; Minivan Express Taşımacılık, Komple, Parsiyel Taşıma, Lojistik, Nakliye, Gabari Dışı Taşıma, Oversize yüklemeler de hizmet vermektedir. Bulgaristan Lojistik, Romanya Lojistik, Macaristan Lojistik, SlovakyaLojistik, Çek Cumhuriyeti Lojistik, Polonya Lojistik, Litvanya Lojistik, Letonya Lojistik, Estonya Lojistik, Finlandiya Lojistik, İsveç Lojistik, Norveç Lojistik, Danimarka Lojistik, Almanya Lojistik, Hollanda Lojistik, Belçika Lojistik, Fransa Lojistik, İspanya Lojistik, İtalya Lojistik, Belarus ve Ukrayna ülkelerine her hafta karşılıklı olarak Minivan Express Lojistik Komple, Parsiyel Taşıma, Lojistik, Nakliye, Gabari Dışı Taşıma, Oversize yüklemeler de hizmet vermektedir.

Firmamız daha kaliteli, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini kendine hedef belirlemiş bir firmadır.