LİTVANYA LOJİSTİK

 

LİTVANYA LİTVANYA
Günler ihracat İthalat
Pazartesi    
Salı    
Çarşamba X X
Perşembe    
Cuma X X
Cumartesi X  
Pazar    

Komple Tır Çıkışlarımız Hergün Mevcuttur.
TRANSİT SÜRE : 5 – 6 GÜN

 

Litvanya Lojistik, Litvanya Nakliye, Litvanya Taşımacılık, Litvanya Parisyel Taşıma, Litvanya Komple Taşıma, Minivan express, Gabari dışı lojistik, Oversize lojistik

Baltık ülkelerinden biri olan Litvanya ile aramızda aktif ticaret hayatı vardır. Bu da beraberinde lojistik hizmetlerini getirir. Profesyonel hizmetler sayesinde Litvanya lojistik ile alakalı daha hızlı ve etkili iletişim sağlanır. Ülkemizin ihraç ettiği ürünler arasında; motorlu kara taşıtları, kıymetli taşlar, tekstil ürünleri vardır. ithal edilen ürünler arasında ise; madencilik ürünleri, mobilya, dokunmamış mensucat ve gübre yer alır. Lojistik, bu tür hizmetlerin sağlıklı şekilde iletilmesi ve ticaretin son aşaması anlamına gelir.

Bu hizmette birinci, ikinci ve üçüncü partiler vardır. Birinci partide gönderici, toptancı, imalatçı ya da üretici söz konusudur. İkinci parti birinci partinin ilk elden müşterisi  ve akışa göre de tedarikçisi konumundadır. Üçüncü parti , iki tarafın arasında mal ve hizmet akışını sağlayan şirket olarak geçer. İşte buna lojistik şirketleri diyoruz. Litvanya lojistik için profesyonel şirketlerden yardım alınması durumunda ticaret daha hızlı ve tasarruflu gerçekleşir. Bu gibi firmalar ne şekilde hizmet verilmesi gerektiğiniz ve işle alakalı ayrıntıları güncel olarak takip eder. Yani bu durumda daha uygun ve hızlı işlem akışı gerçekleşir.

Lojistiğin alanları arasında malzeme ve ekipman, stok yönetimi, nakliye, tahmin, üretim planlama, satın alma, hizmetler, gümrükleme hizmetleri, yer seçimi, müşteri hizmeti, sipariş işlemi, paketleme, depolama gibi önemli ayrıntılar vardır. Bunların hepsi kendi başına sorumluluk gerektiren bölümler olduğu için, operasyonun ciddi anlamda profesyonelce idare edilmesi gerekir.

Litvanya lojistik işlemlerinde şirketlerin ürettiği mala göre hangi yolun kullanılacağına karar verilmelidir. Havayolu, denizyolu ve kara yolu gibi seçenekler vardır. Ürünün niteliğine göre saklama ve nakliye koşulları değişir. Gümrüklerdeki evrak işlemleri de ürün ve ülkeye göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla güncel bilgilerin takibi gerekir.

Litvanya Lojistik, Litvanya Nakliye, Litvanya Taşımacılık, Litvanya Parisyel Taşıma, Litvanya Komple Taşıma,Gabari dışı taşıma, Oversize taşıma hizmeti vermekteyiz.