İSPANYA LOJİSTİK

 

İSPANYA İSPANYA
Günler ihracat İthalat
Pazartesi    
Salı    
Çarşamba X X
Perşembe    
Cuma X X
Cumartesi X  
Pazar    

Komple Tır Çıkışlarımız Hergün Mevcuttur.
TRANSİT SÜRE : 6 – 7 GÜN

 

Her ne kadar kolay gibi görünse de lojistik hem çok önemli hem de oldukça zor bir işlemdir. Bir kere bu iş için yetiştirilmeyen kişiler tarafından planlandığı zaman mağduriyet yaşayan pek çok firma olduğu görülüyor. Bu nedenle sistemin eğitimi alan kişilere işi teslim etmek gerekiyor. Bir ürünün üreticisinden alınarak tüm işlemlerini yapmak ve sonra da tüketiciye ulaştırmak lojistik sisteminin ana amacıdır. Bu amaç içerisinde depolamadan ambalajlamaya, malzeme idaresinden nakliyeye kadar her detay lojistik firmasının denetimi altında yapılıyor. İspanya lojistik hizmeti de veren bir firmamız sayesinde güvenli aktarım yapılabiliyor. Fiyatların uygun tutulması, firmalar için önemli oluyor.

Pazarlama sektörünün olmazsa olmazı lojistiktir. Çünkü üretilen ürünlerin bir şekilde doğru planlama ile tüketicilere ulaştırılması gerekecektir. Hem de zamanında ulaşım en önemli görevdir. Taze sebze ya da meyve ticareti yapılıyorsa hem uygun şartların sağlanması hem de uygun sürede teslim edilmesi gerekecektir. Ancak işinin ehli olan bir firma bunu başarabilir. Miktarı da belirlemek gerekiyor. 100 ton ürünü 10 tonluk taşıma sistemi ile 10 seferde taşımak da, 5 tonluk taşıma sisteminde 20 seferde taşımak da mümkündür. Burada önemli olan hangisinin daha avantajlı olacağına karar vermektir. İspanya lojistik söz konusu olduğunda da bu durum ortaya çıkacaktır.

Güvenilir firmalar ile anlaşan diğer kurumsal yapılar, süreçleri değerlendirdiklerinde kar elde ettiklerini görebiliyor. Yurtdışı ile ticaret yapan firmaların ürünlerinin güvenilir bir şekilde ulaştırıldığından emin olması gerekiyor. Yurtiçi söz konusu olduğunda lojistiği takip etmek mümkün olurken İspanya lojistik konusunda firmaların bu imkanları ellerinden alınıyor. Hem Avrupa içerisinde tanınan hem de daha önceki işlerini referans gösterecek firmamız sizlere en kaliteli hizmeti de sunabiliyor.