FRANSA LOJİSTİK

 

FRANSA FRANSA
Günler ihracat İthalat
Pazartesi    
Salı    
Çarşamba X X
Perşembe    
Cuma X X
Cumartesi X  
Pazar    

Komple Tır Çıkışlarımız Hergün Mevcuttur.
TRANSİT SÜRE : 5 – 6 GÜN

 

Pazarlama sektörü içerisinde üretilen bir ürünün belirli bir zaman içerisinde tüketiciye ulaştırılması gerekiyor. Her ne kadar kolay bir iş gibi görünse de sağlam ve güvenli bir şekilde belirli bir süre içerisinde ürünlerin bir yerden başka bir yere aktarılması hiç de kolay değildir. Fransa lojistik hizmetlerini almak isteyen firmaların ne taşıtacakları ve ne kadar süre içerisinde ulaştırmak istedikleri önemlidir. Tüm bu detaylara göre bir ulaşım planı yapılmalı ve ona uygun seçenekler değerlendirilmelidir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılığı güven vermek zorundadır. Milyon dolarlık yatırımların bir yerden bir yere taşınması firmaların üzerine de yük bindiriyor. Nakliye işlemlerinin yanında depolama hizmetleri de veriliyor. Aynı zamanda malzemeleri idare etmek ya da envanter hizmetlerinden yararlanmak adına da lojistik firmaları ile anlaşabiliyorsunuz.

Çıkış noktası belli olan bir yerden başka bir yere taşıma yaparken ambalajlama işlemlerinin de çok iyi şekilde yönetilmesi gerekiyor. Çünkü taşıma yapacak olan firmanın ana firmaya bunun garantisini sunması önemli oluyor. Belirlenen süre içerisinde teslimat yapmak adına aktarım yöntemlerinin iyi planlanması gerekiyor. Doğru zamanda ulaşım sağlanması için miktarın ve fiyatın da elverişli olması gerekiyor. Havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu sistemlerinden yararlanılabilir. Ama en hızlı sistemin havayolu olduğu bilinmelidir. Fransa lojistik söz konusu olduğunda en çok havayolu yöntemi kullanılıyor.

Güvenli firmamız sayesinde ürünlerin iletimleri hiçbir şekilde aksamıyor. 1 günlük kısa bir aksaklık bile firmaların milyon liralık zarara uğramasına neden olabiliyor. Fransa lojistik hizmetinden yararlanacak olan firmaların sözleşme konusunda dikkatli olması, firmadan güven alması ve en uygun fiyatı elde etmesi çok önemlidir. Planlama yapan ekibin işinin uzmanı olması, lojistik sırasında da detaylardan haberdar olması gerekiyor.