ESTONYA LOJİSTİK

 

ESTONYA ESTONYA
Günler ihracat İthalat
Pazartesi    
Salı    
Çarşamba X X
Perşembe    
Cuma X X
Cumartesi X  
Pazar    

Komple Tır Çıkışlarımız Hergün Mevcuttur.
TRANSİT SÜRE : 6 – 7 GÜN

 

Estonya Lojistik, Estonya Nakliye, Estonya Taşımacılık, Estonya Parisyel Taşıma, Estonya Komple Taşıma, Minivan express Gabari dışı lojistik, Oversize lojistik

Lojistik; ürünlerin depolanması, bir yerden başka bir yere güvenli şekilde gönderilmesi ve bu esnada tüm prosedürlerin sorunsuz olarak tamamlanmasıdır. Şirketlerin çalışma alanlarına göre, yurt içi ve yurt dışı lojistik işlemleri gerçekleştirilir. Elbette profesyonel bir daldır ve mutlaka uzman ekipler tarafından düzenlenmelidir. Estonya lojistik bu ülkeyle çalışan firmaları ilgilendirin bir bölümdür. Baltık ülkelerine ulaşım, gümrük ve evrak işlemleri, bölgeye gidecek olan ya da bölgeden Türkiye’ye gelecek olan ürünlerin korunması için, bölge şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Böylece şartlara uygun araçlar kullanılır.

Lojistik maliyetleri elbette sektör ve hizmete göre değişir; ancak genel olarak ürün satış bedelinin % 8-14 arasında bir maliyetinin olduğunu söyleyebiliriz. Bazı şirketler işlemlerini kendi yapar. Büyük şirketler bu anlamda %15-20 oranında daha fazla ödeme yapar. Yani bu durumda aslında profesyonel anlaşmaları olan ve bu işi prosedürlere uygun olarak yapan şirketlerle çalışmak daha mantıklı bir hamledir. Estonya lojistik ile alakalı da Baltık ülkeleriyle çalışan ve size zamandan kazandıracak firmaları seçmeniz gerekir.

1990’lı yıllarda ülkemizde önem kazanan bu sektör, teşviklerle birlikte daha ciddi bir büyüme elde etmiştir. 1996-1998 yılları arasında sektörde hizmet veren araç sayısı %76 oranında artmıştır. Pazardaki büyümenin etkin şekilde devam etmesi sonucunda, ülkemizdeki şirketlerin yabancı şirketlerin de etkisi artmıştır. Böyle olunca beraberinde iş birlikleri gelmiştir. Şirketlerin karşılıklı etkileşim halinde olması, birlikte çözüm ortağı olarak çalışması, elbette özel anlaşmaları beraberinde getirir. Bu da sorunların daha kısa zamanda çözülmesi, prosedürlerin daha hızlı yerine getirilmesi anlamına gelir. Estonya lojistik alanında hizmet veren ve bu alanda kendini sürekli yenileyen, gelişime açık firmalarla çalışılması, şirketlerin işlemlerini hızlandıracak ve maddi olarak da tasarruf etmesini sağlayacaktır.

Estonya Lojistik, Estonya Nakliye, Estonya Taşımacılık, Estonya Parisyel Taşıma, Estonya Komple Taşıma,Gabari dışı taşıma, Oversize taşıma hizmeti vermekteyiz.